Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65577472

    törölt tag

    válasz f(x)=exp(x) #43 üzenetére

    "Erre a Windows 10 asztali verziója kerülne fel, remélem ezt tudod"

    Te ezt honnan tudod?

    "Egyes források szerint..."

    Nekem ennyi elég ahhoz, hogy egyelőre ne vegyem komolyan a hírt. Azt sem lehet tudni, ki a forrás, hogy mekkora lesz (ha lesz egyáltalán) ilyen tablet. Ha esetleg jön az Mi Pad utódja továbbra is 7.9"-en, azon meg nem lesz semmilyen asztali verzió, max mobil (dual boot-tal természetesen).

    [ Szerkesztve ]

  • Fejvadi

    nagyúr

    válasz f(x)=exp(x) #43 üzenetére

    A Xiaomi eddig és most is Droid volt. Az ereje a közösségben és az otthon fejlesztőkben rejlik, ez a MIUI és a MIUIHU. Erről szól az egész. Ezeket az embereket nem a Win érdekli, mint ahogy engem sem. Kíváncsiságból megnézzük, kipróbáljuk. Ez a Win. egy új vásárló csoportot céloz meg. Akiknek elég annyi, hogy tessék itt egy telefon és használd amire tudod, azoknak jó lesz. A MIUI minden pénteken frissít és javítgatják, extra funkciókkal látják el. Minden MIUI-s várja a pénteket, vajon most miben lesz jobb vagy több. Akinek ez is kevés, az rengeteg ROM közül válogathat és azt tesz fel amit akar, ami szintén állandóan frissül. A MIUI felhasználóknak biztosan nem kell. A Xiaomi Win.-al, pont ugyanolyan tucatárú lesz mind más gyártok akik a Win-t teszik majd a készülékükre. A xiaomi szerintem Mobil fronton a MIUI-nak köszönheti a népszerűségét és ennek köszönhetően került 5 év alatt a 0-ról az élmezőnybe. A MIUI nem olyan mint a többi Droid.

    (#44) kkdesign
    Ismerem elég jól a 820-at és a 920-at is. Az utóbbival ki is bírtam 2 hetet, de már a 3. nap halálra untam magam. A MIUI-s az buherál állandóan, nem egy sablont használ amit a kezébe adnak. A Win. felhasználó egy teljesen más csoport. Nem azt mondom, hogy a Win bármiben is rossz lenne, csak azt, hogy nem egy MIUI-snak való, mert megbolondul a zártság miatt. Nem köti le, nincs min kísérletezgetni. Nem azt mondom én, hogy a Win. rossz, vagy nem elég stabil, csak nekünk kevés amit megtehetünk. Az új Win-ről nem alkotok véleményt, mert nem ismerem, lehet nekem is tetszeni fog majd.

    Mivel nekem már nincs kedvem ROM-olgatni, most én is lelépek a MIUI-tól és zárt rendszerre térek át egy MX5 telefonra, amin a Flyme OS fut. 2 hetente megjön rá az OTA és ennyi. Ha nem jön be, akkor vissza a Xiaomi-ra, mert más Droid nem kellene.

Új hozzászólás Aktív témák