Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz Illusion1010 #10 üzenetére

    Megnéztem amit kértél, úgy – ahogy, de vedd figyelembe, hogy szerintem az összes ilyen dolog bohóckodás ezeken az eszközökön, tehát a véleményem sem lesz teljesen releváns.
    Ezen kívül a kapcsolat egy távoli szobában volt WiFi-n, éppen befogta a jelet.

    YouTube: úgy néz ki, mint egy Samu 5-ös szériás "LED" TV-ben, működik, de a HD videók hamar megálltak a puffer miatt. De ott ez a TV is ezt csinálja (szintén WiFi), rendes hálózati kapcsolatnál nem hiszem, hogy baj lenne.
    Keresési sebesség nem vészes, megnyitáskor kicsit gondolkodik viszont. Kb. 5 mp.
    Illetve úgy tudom, lehet USB-s billentyűzetet csatlakoztatni, az sokat segít.

    Vimeo: megy szépen, elvileg gyorsan, itt még a HD-ra is azt mondom, hogy nem csak egy pofon a szarnak. De ugye a távoli WiFi miatt pillanatok múlva megállt tölteni, de fagyás vagy hasonló nem volt a pár perc alatt, míg néztem.

    Netflix: nálunk nem elérhető.

    SlingBox: beregeltem, elfogadta, de nem sikerült továbbmenni valamiért.

    SnagFilms: megy, kicsit lassú, de borzalom rondák a filmek, amiket néztem.

    YuppTV: regelni kellene, nem tettem meg.

    Flixster: ez is gyorsnak mondható, van angol jukebox, de itt csak előzeteseket találtam.

    Rádiók:
    Deezer és Spifty, vagy mi a neve: regelni kell.

    Tunein, Live365, ShutCast: megy jól, gyorsan. Ha kilépünk az egész netes szolgáltatásból, a háttérben akkor is szól a zene, a fejlécben pedig írja. Stop gombbal azt hiszem, leállítható bármikor, de a főmenüben is megjelenik a rádiócsatorna ikonja, ahonnét vissza lehet ugrani.

    De ha valami fontos, akkor meg tudom még nézni UTP-n, csak ezek miatt nem akartam projektort koptatni.

    kutyamutya: nekem is egy USB 3-as, ebayes 2.5"-os házam van, de viszi szépen a legújabb firmmel. A gyárban rátett régivel volt pár random visszaugrás a menübe, de mivel a mostanival ilyet sosem csinált, ezért ezt feleslegesnek tartottam megemlíteni.
    Valamint van egy szintén kínai SATA -> USB átalakító, USB2, külön ATX tápról használt állandó vinyónak hozzá, de ott is minden hibátlan. (Lejátszás, leválasztás, leállítás.)

    [ Szerkesztve ]

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák