Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PoPeC

    csendes tag

    Sziasztok!

    Egy első generációs WD TV Media Playerem van, már 5-6 éve használom. Eddig tökéletesen működött (leszámítva, hogy bizonyos MKV-k esetében a digitális hangsávot nem tudja lejátszani a TV-n HDMI-n keresztül, csak akkor, ha optikai kábelt használok), viszont 1-2 hónapja elkezdtek akadozni a full HD filmek lejátszás közben. Néha csak 30-40 perc után kezdi el, de szinte minden film esetében tapasztalom. Azt hittem az a baj, hogy nemrég felraktam az 1.03.01-es gyári firmware-t, de miután downgradeltem 1.02.07-esre, ugyanúgy megmaradt a probléma.
    Valakinek van ötlete mi okozhatja a problémát? Felmelegedés esetleg, vagy már csak túl öreg és kezd elhalálozni?

    Közben elkezdtem nézegetni, hogy milyen alternatívák vannak mostanában médialejátszók terén és nekem az jött le, hogy lokális fájlok lejátszásához még mindig a WD TV a legjobb. Viszont sok kommentet olvastam, hogy a legújabb 2014-es típussal sok probléma van.

    Tudnátok segíteni, hogy melyik lejátszót érdemes most venni (WD TV-ből melyik verziót vagy van-e más alternatíva esetleg)?

    Köszönöm!

    Ádám

Új hozzászólás Aktív témák