Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loituma69

    őstag

    válasz Attici #1978 üzenetére

    Ez csak olyan jelképes eladás :DD pont itt a sok szidalom közepette sosem tudnám eladni!
    Ha van vevő vigye, ha nincs marad a remény ICS hátha csodát tesz! Bár az is csak egy szoftver és pont ugyan azok fejlesztik akik a 2.3.4 elcseszték! Mind1 én már nyugodt vagyok van egy atom biztos gps kütyüm, úgy hogy nyugodtam xarakodhat az xTAB 50! Igaz megcsaltam a wayteq-t hát így jártak! Gondolom nem nagy érvágás a cégnek, hogy egy user elpártolt tőlük. Így is az ott dolgozó szoftveresek kb 2-3naponta keresnek annyit mint én itt egy hónap alatt tehát nem féltem őket! A felhasználói élmény pedig igen nagy az xTAB 50-el mert sosem tudod mit hoz a következő nap pl várhatod a frissítés vagy a jelet vagy imádkozhatsz, hogy csak most ne szakadjon meg a wifi letőltés akkor amikor már csak a 700mb-ból 10 mb lenne vissza és ha már lent van a cucc megint jön az izgalom, hogy elindul-e a letöltött szoftver vagy nem, le fagy vagy nem, újraindul vagy nem. Úgy hogy ez nagy élmény minden gondod bajod elfelejted mikor ezekkel a dolgokkal tökölődsz! ICS forever vagy mi.

Új hozzászólás Aktív témák