Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loituma69

    őstag

    válasz gipsztigris #151 üzenetére

    Nem gondolom még véletlenül sem, androidot nem a wayteq csinálta ez egyértelmű!
    Xperia arc telefonra vagy samsung galaxy telóra sem a samsung sem a sony nem csinálta az androidot, de változtatott optimalizált az alap android szoftveren, szerintem a wayteq is optimalizálja a szoftvert, ha nem akkor sincs gond mert az alap 2.3.4 droid is tökéletes ha hozzáigazítják a wayteq-hoz vagy ha nem ,vagy ha a kínaikat rakják rá vagy nem az lényegtelen. A kütyük alkatrészeit szanaszét a világba mindenhonnét beszállítok alkatrészeiből rakják össze és egy "befutott" név alatt eladják jelen esetben ez a wayteq lesz. A többi részletkérdés szerintem! Csak lenne már a kezemben. Számomra az is teljesen lényegtelen lesz e primo vagy nem lesz. Idén vagy jövőre tök mind1 mert ami jelenleg elérhető vagy legálisan vagy nem nekem az is tökéletesen megfelel. Ha esetleg hibázik a szoftver van szám megkérdezem az utcán járókelőket vagy előveszem a jó kis papír térképet és 20 másodperc alatt pontosítom a címet. Ennyi. Szertek babrálni ezekkel a kütyükkel nem a 120% pontosságukért és hibátlanságukért veszem és használom őket. Nem vagyok mai gyerek és ezelőtt 20 évvel is odataláltam ahova éppen akartam menni ezután is így lesz ez. Vagy segítséggel vagy magamtól de menni fog! :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák