Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loituma69

    őstag

    Nem hangulatot szeretném fokozni csak leírom tapasztalatomat egy másik céggel kapcsolatban! 3 hette vettem egy Myaudio 908A tabletet, alapból 4.0.4 android volt rajta teljesen hibátlan működés stb... Pár nappal később megláttam a gyártó odalán egy új jövevényt amit reklámoztak, hogy most kezdik gyártani forgalmazni. Meg is rendeltem, közben jó áron eladtam a 908A hibátlan kütyüt. Tehát az új jövevény myaudio 1016DCC tablet
    3 hete lehet kapni az országban én 1 hete vettem meg, alapból 4.0.4 android futott rajta, de gondok voltak vele akkumulátor tőltés érzékelés tőltöttség kijelzés hiba stb. Telefonon felhívtam myaudio ügyfélszolgálatot és mi tőrtént még az nap mailban elküldték az új javított romot! Amit feltelepítettem röpke 5 perc alatt és lőn csoda hibátlan lett a kütyü megszünt minden eddigi probléma, jah és a mail végén volt egy apró üzenet amiben közölték, hogy 2-3 hét és küldik az új rendszert nem javítást hanem koplett új rendszert a JB 4.1-et. Lényeg 3 hete forgalmazott kütyüre 1 héttel a kiadás után elkészítették a javítást ami valóban javított és még 2-3 hét és jön a 4.1 JB. Wayteq májusban kiadta az xTAB 50-et hibás rossz szoftverrel, ezután jó pár héttel később küldték a javítást ami csak egyetlen egy hibát a pozicionálást javított jah és alapból 2.3.4 droidról beszélünk! Kb ekkora különbség van a hozzá állás és támogatás gyorsaságában és minőségében a két cég között! Uff beszéltem!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák