Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Loituma69

    őstag

    válasz SzaboZE #2637 üzenetére

    Ne tedd fel mert ez a fözött rom a gyári első hivatalos wayteq rom-ra épül ami használhatatlan. A jelenleg elérhető legjobb rom ami használható az a hivatalos wayteq rom frissírés ott van a gyártó oldalán, azt használd. Navigálásra az jó!

    ha7at
    Én is panaszkodtam eleget ezen (hat hetet volt szervizbe a kütyüm mire frissítették a szoftvert rajta) a forumon 3 hónappal ezelőtt én is meg lettem fenyegetve, hogy ki leszek zárva, sőt egy halom hozzászólásomat törölték ez van ez így működik, jah és ami a legfontosabb pontosan azok a hibák maradtak a készülékben mint amik 3 hónappal ezelőtt voltak, tehát semmi nem változott. Bocsánat legyünk pontosak változott egy dolog, kaptunk egy hivatalos gyári rom frissítést ami egyetlen egy problémát orvosolt a pozicionálási hibát, tény a pozicionálás már atom stabilan működik igaz meg kétszereződött a pozicionálási idő, de legalább atom stabilan működik. A többi hiba benne maradt a készülékben ez van! Várjuk az ICS-t vagyis a csodát! :Y Kelzsoca magán uton próbált rajtunk segíteni saját maszek rom verzioval, de ott meg az a gond, hogy az első hivatalos wayteq rom-ra építkezek a maszek rom készítésénél tehát benne maradt az alapvető hiba a pozicionálás nem működése alapból halott rom sikeredett belőle sajnos!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák