Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    Jó látni, hogy szaporodnak végre a nem túl noname tablet-ek is. Viszont a cikket elolvasva és a hozzászólásokat, még most sem bántam meg a 25eFt-os Hyunda A7-met! A "vas" hasonló, kivéve a kijelző gyengébb felbontását (engem nem zavar), a hiányosságok meg tisztára ugyanazok mint ennél... (No GPS, no BT, betekintés is szögek...) Mondjuk a Hyundai-on nincs hátlapi kamera sem, de nem fogok sírni egy 2MP-es fixfókuszú után! Azért ez már tényleg az alja a fotózásnak. Az előlapon meg ott mosolyog egy 0,3-as Sykpe-hoz való.

    Ami egyértelműen előnye a Wayteq-nek: a várhatóan érkező javítások a tablet szoftveréhez. (Mondjuk erről valaki nyilatkozhatna, mert ennek hiányában szvsz kész rablás 37e pengőt elkérni a ketyeréért!)

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

  • iMaverick

    addikt

    Max, ha nagyon belenagyítok valamibe.

    Ez tetszik! :DD A kijelző pixelességét nem nagyításkor látod, hanem a sima használat közben. Ha valamibe nagyon belezoom-olsz, akkor az persze hogy pixeles lesz... (Kivéve persze ha vektorgrafikus a kép, az ugye elméletileg a végtelenségig nagyítható.)

    Amúgy meg én speciel látom, hogy pixeles a 800x480-as tab-om, de csak ha "direkt" figyelem. "Használat" közben nem látom... (tehát amikor nem direktbe a pixelességet sasolom)

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák