Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spiritex

    veterán

    Én tegnap megvettem..
    Sajnos elég nagyot csalódtam benne. Íme:

    Súly:
    Szerintem túl nehéz egy 7"-es tablethez képest.

    Kidolgozás:
    Ezzel semmi gond, tényleg egy minőségi darabnak látszik, bár az hogy a micro sd foglalatnak nincs ajtaja, nekem nem tetszik, bármikor kiugorhat belőle véletlenül a 16 gigás kártyám és észre sem veszem.

    Kijelző:
    A kijelzője elég tükrös (tükrösebb, mint a Navon) és erős lilás árnyalatban játszik, ami kevésbé látható, ha be van kapcsolva. Az 1024x600-as felbontása ellenére tényleg pixelesebb, mint a 800x480-as Navonom volt. Nem tudom mi az oka nálam, mert nem említi egyik teszt sem, de sokszor csak 2., 3.-ra vesz be egy érintést.

    Sebesség:
    E tekintetben kb. 20%-al lassabb a Navon-nál, gondolom a felbontás miatt. Szintén nem említik sehol, de nálam a netezés is elég gáz, mert nem scrolloz rendesen, hiába húzom az ujjam gyorsan felfelé, nem pörgeti a lapot, vagy csak alig...

    Akkumulátor:
    Furcsának találom, hogy nagyon lassan tölti fel a gyári töltője az akksit 0%-ról 100%-ra. Mértem, és több, mint 5 óra volt.

    Multimédia:
    Senki nem írta, de a gyári video lejátszó kínai karakterekkel jeleníti meg a magyar feliratokat, és a kódolást állítani sem lehet sehol, úgyhogy használhatatlan feliratos filmek lejátszására.
    Feltettem az általam legkedveltebb video lejátszót, az meg ezen a tableten valamiért nem úgy működik, ahogy kéne, tehát a film képarányának változtatásánál, nem kicsinyíti, nyújtja, torzítja, stb a képet, hanem csak a kép közepéből hagy meg mindig másmennyit úgy hogy különféle módokon körbevágja, de nem méretez a képen semmit!
    A Power Amp a másik kedvenc programom, nem lehet feltenni rá, mert nem kompatibilis vele...

    Működés:
    Fagyni még egyszer sem fagyott le, igaz lassulások, launcher újraindulások már voltak, de tűvel még nem kellett resetelnem 1 nap alatt.

    Tehát lenne pár kérdésem:
    Szerintetek a fenti hibák, hiányosságok később javítva lehetnek frissítésekkel?
    Esetleg másik Launcher-rel gyorsulhat a gép?
    A nehézkes scrollozás mitől lehet?
    Nem tudom mi legyen, mert azon gondolkodom, hogy visszaviszem. 3 napon belül vissza kell adniuk az árát bármiféle indoklás nélkül ugye?

    [ Szerkesztve ]

    Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

Új hozzászólás Aktív témák