Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Browny

    csendes tag

    sziasztok! en is megvettem ez a tabletet, most irnek rola par sort (konkretan erol a tabletrol, ugyhogy bocsassatok meg nekem az ekezetek hianyat :-) ) eloszor is, picit kompaktab, mint amire szamitottam, de igy is tetszik. az anyaghasznalat nagyon minosegi, a muanyag is, foleg a hatlap. a kijelzorol annyit, hogy egyaltalan nem pixeles, nem tudom honnan vettetek ezt. a betekintesi szoge alul tenyleg nem csucsde egyutt lehet vele elni. ami picit zavaro lehet, hogy ha eros feny eri folulrol, egyreszt tukrozodik, masreszt kek csikok formajaban latszik az erinteserzekelo halo. gepelni rajta nagyon gyorsan es kenyelmesen lehet, tudom, elvegre most is ezen irok :-) talan annyi a hibaja meg, hogy iraskor az ekezetes dolog furan mukodik, ha az also sorra viszem az ujjam, akkor azt a felsonek erzekeli. ez a "hiba" csak itt tapasztalhato. a sebesseg: az alap launcher meg a bngeszo tenyleg kicsit lassu, de nova launcher es opera minivel teljesen joa sebesseg. a telepiteskori fagyast nem tapasztaltam, pedig most eleg sokat inditottam el egyszerre. viszont egy difi volt, a play osszeomlott, es nem tudtam utana hasznalni, ezt egy ujrainditassal orvosoltam. eddig ennyi, nagyon bejon a cucc, megerte megvennem.

    I can do science me! • DrawSomething nick: barnade95 <--felvehettek nyugodtan

Új hozzászólás Aktív témák