Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    No, ma reggel sima böngészkedés közben, de volt, hogy a saját menüjében, sőt, már újraindítás közben is lefagyott. Durván. Csak a folyamatos bekapcs gomb nyomvatartás indította újra. De mint mondom, volt, hogy már eközben újra befagyott. Pedig még semmi sem volt rátelepítve.
    Éppen ma van a harmadik nap a vásárlás óta (de egy napot eleve nem tudtuk használni, mert a töltője kapásból halott volt, azért már egyszer visszamentem), elfutottam a Speedshophoz a géppel, három órája már a bebootolás közbeni befagyott állapotot lehetett a kijelzőn látni.
    Kaphattam volna egy másikat, de beijedtem, így leboltoltuk, hogy inkább egy Concorde IPS 9,7 lesz helyette. Az kb. három órája van asszonynál, de valahogy letisztultabb, high-techesebb az egész, gyorsabb, könnyebb, a gombjai a kávába simulnak, és nagyon érződik a jobbnak mondott 3D képesség is. A wifije ennek is ugyanolyan érzékeny, van a lakásban olyan pont, ahol gyakran elveszti a jelet, de nagy általánosságban inkább tökéletes mint nem.
    Úgyhogy nálunk nem volt maradása Wayteqnek...sajnos. Remélem, nektek több szerencsétek lesz vele.

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák