Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • skottler

    csendes tag

    válasz Kövezett #514 üzenetére

    Sok könyv? 4G a gép és tettem rá 2G epub/pdf-et persze csak az utóbbi idóben mert korábban 16G TF kártya tele volt. Csak a problémák keresése miatt leszoktam a TF kártyáról. Pedig kivéve belőle (kikapcsolt állapotban) betéve egy kínai (RockChip) 45 dolcsis gépbe (akár ki-, akár bekapcsoltan) a könyv tutira rajta volt. Így szüntettem meg a rámásolás gondjaimat.
    Nagy várakozással vettem meg ezt az Epaper kijelzős gépet, mert sajnos a szemem nem bírta az LCD-t, pedig az még "fokozatmentesen" vagy legalább is több fokozatban is nagyított. Sajnos azonban a WayteQ akku és memória területén (ki-, bekapcsolni vagy resetelni másolás után) nagy csalódás volt számomra az árához képest.

    Az ára? WayteQ volt kb. 6 honapja 35000HUF. Kindle 139Dolcsi minusz valami kedvezmény 31000HUF vont le a kártyáról + kaptam kuponokat.

    Mindezek ellenére szerintem is a WayteQ lenne a legjobb (persze ha működne) hiszen TF kártya használat, egyszerűbb feltöltés, (nektek nem kell magyarázni). Talán megcsinálják, de vizsgaidőszakban már nem fogom használni.

    Kottler Sanyi

Új hozzászólás Aktív témák