Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    válasz Keeperv85 #18 üzenetére

    Az első két részt én olyan 6-7 év késéssel a megjelenésük után játszottam végig. Abban egyetértünk, hogy a szintezési rendszer kuka a 3-ban, és a kveszteket a 3. részben jóformán egyféleképpen lehet csak megcsinálni. Személy szerint én is rühellem a markereket az iránytűt a bugyuta térképet, a gyorsutazást, ezeket alapból kiszedem a játékból, ezen kívűl még rengeteg mod van amivel a komplett játék átalakítható(lásd TES5 Requiem mod), persze a gyógyegér kvesztrendszer attól még marad. Emlékszem még pl a Fallout 2-ből a New Reno-s nyomozós kvesztre , többféle megoldás volt ott is, de ha az igazi gyilkost találtad meg(nem ártott egy kicsit gondolkodni) azért külön xp és pénz járt:D Nekem az FPS koncepcióval nincs bajom csak a fentebb felsoroltak hiányoznak leginkább a 3.részből, na igen az első két rész egyedi humora is kimaradt.

    Diopapa: Remélem azért megértetted miért kérdeztem, hogy neked mit jelent a Fallout. Ilyen alapon egyáltalán nem szabadna hozzányúlni a koncepcióhoz , de lévén 3. rész valamit mégiscsak változtatni kellett volna rajta ahhoz, hogy új Falloutként tudják eladni, lásd az eredeti megsem született Fallout 3 koncepció és nem a Bethesda féle.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák