Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paranyul

    csendes tag

    válasz Magnat #2357 üzenetére

    Azt meg sem írtam, hogy egy 7"-ről van szó. (Lehet, hogy van eltérés a 10" és 7" fagyás-gyakoriság között?)

    Időközben jött a futár vitte, de nem hozott semmit :( Aszonta' bocsi, de nincs se készülék csere, se cserekészülék. A Vodafone-t felhívva is csak sajnálkoztak, hogy hát tényleg nem küldtek semmit, ez van, és majd a bevizsgálás (egy-másfél hét) után eldöntik készülék csere lesz-e egyáltalán. (Megjegyzem, ha a hetijegyet aktiválom a kézbevétel napján, akkor az jó nagy szívás...)

    Hmm, ameddig nálam volt, nem jöttem rá, hogyan lehet frissíteni. Nyomkodtam a rendszerfrissítés gombot, de csak azt írogatta, hogy a legfrissebb verzió van fent, aminek a száma: ^1
    Egyébként a kernel verziója 2.6.35.11-pref. A buid szám: ..-V02d-Dec022011-Vodafone-HU

    @sittes79: Jobban szerettem volna egy kevésbé rakoncátlan gépet. És az is eszembe jutott, ha a kernel frissítés alatt döglik meg, még a gari is oda lehet.

    @rhornig: Ajjaj, ez nem túl biztató... Őszintén szólva, annak hatására ami írtál megpróbálok kavarni, hogy ha lehetséges, Samsungot adjanak helyette....

    0pityesz0: Ha sw, akkor miért jelentkezik hektikusan..? Például a Google Play megy szépen alapból, de ha bemelegítettem a fenti játékkal, akkor hiába volt a boot, utána elhasal...
    Hát nagyon remélem, hogy nem összeszerelési/gyártási hiba, mert ha mégis ezt kapom vissza, akkor kell a remény...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák