Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Sziasztok!

    Aranyos teló, jó is, és olcsó.
    A Vodafone live!-ot nem szeretem, nekem a Sony Ericsson T610-ben debütált a live!, amit akkor nem is annyira tartottam rossznak.
    Aztán jött az F500i ( a K500i tökéletesen vodalive-osított tesója) ahol az mp3 csengőhangok butítása nagyon, és véglegesen is betette a kaput. Ezek után még volt "pofám" beszerezni egy SE K700i-t is szintén live!-al...

    A videotelefonálás nálam csak és kizárólag előlapi kamerával kezdődik. Mindegyik egykamerás (csak a hátlapon van) videofon esélytelen. Természetesen a mozgó kameramegoldások még számba jöhetnek, mint például a SE Z800i
    Motion Eye megoldása...

    A cikk szerzőjétől:

    "Mikor letette a telefont, a drága kis 715 jelezte, hogy nincs a kapcsolatok között a szám, és feltette a kérdést, hogy kívánom-e menteni, és ha igen, hová. Ez kedves funkció, sok készülék csinálja, de néha a nagy gyártók elfeledkeznek erről."

    Az egyik nagy gyártónál ez a funkció elérhető, mindhárom SE telefonomnál bekapcsolva van, használom.
    Telefonkönyv>Opciók>Spec.parncsok>Mentés kérése> Ki/Be.

    Talán ennyit, bocsi a hosszáért.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

  • mrlujoak

    veterán

    válasz PeetWhite #42 üzenetére

    Az biztos, viszont egy valami közös bennük: a live! szoftver. Ezért említettem meg őket.

    mrlujoak

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák