Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olcsibacsi

    csendes tag

    Szervusztok. Nekem is van egy ilyenem. Röviden tömören.
    Bp. végigjárva átalakító ügyben, sikerrel nem jártam, mert egyik sem működött.
    EDIT: egyik miniusb-s átalakítót sem érzékelte a teló (speedshopban személyesen voltam), így a rádió nem volt elindítható, az mp3-at meg ilyenkor kínos próbálgatni ;)

    érdekellne hogy ez a 8 pólusú dugó bele megy-e a gépbe egyáltalán, mert a képet elnézve a csati inkább mikrousb....:)
    Tapasztalatok: szerintem a gyorsulásmérőt kihagyták belőle anyagi okokból, így a szundiba küldés aligha működik megrázással (az ot-ben még lehet hogy benne van de ebben a vodásban már kétlem).
    A voda által írt pc-csomagról még az ügyfélszolgálaton sem hallottak, alcatel pc-suite meg nem teljesértékű a pin number regelése nélkül.
    wap beállítással kínlódtam egy darabig, de valójában nem érdekell mert nem használnám
    Témaválasztó menüt elő lehet hozni a a gyorsbillentyűk(számgombok?) beállításánál hiába skippelték az opciót a beállításoknál, igaz csak a vodafone téma van benne. :) fail
    Egyenlőre ennyi
    Ja és érdekellne hogy ha a fülesátalakítót nem lehet megoldani akkor véletlenül nem próbálta-e valaki a telót nokia bh-103 bt-s headsettel? Fölösen nem vennék egyet 8-10ért

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák