Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz Dzsuri89 #44 üzenetére

    Galaxy Nexus elődjét, egy Nexus S-t nyúzok és ebben a telefonban is vannak hibák, mint minden más készülékben és ugyan csak a Samsung javára írható fel. A térerő kijelzés itt is meglehetősen gyengusz, de szerencsére még telefonálás közben nem tapasztaltam az ezzel járó hibát.
    Wifi kijelzés is érdekes, ha elmegyek a routertől másfél métert, akkor egy egységet le is esik és ráadásul időnként megszakad a kapcsolat...
    A kijelző nem mindig reagál az érintésre fektetett helyzetben. (Angry Birds-nél igen irritáló... )

    Ahhhhhaaaaaaa....

    Tehát tényleg nem kummantott a szervíz, beadtam a Nexus S-em, mert túlmelegszik, kifagy, újra indul, ingadozik a wifi jelerősség, kifagy a kamera exponálás után, nem érzékel a kijelző fektetett helyzetben....

    Erre a hivatalos válasz: "A készüléket összevetettük típus azonos készülékkel, meghibásodást nem találtunk."

    De akkor semmi gáz, hiszen ez így normális... már megijedtem, hogy valami baja van a készülékemnek.

    Jah és tudjátok mit tanácsolt még a hivatalos Samsung szerviz? Ne használjak appokat, mert negatívan befolyásolhatja a készülék működését...

    Komolyan mondom dögöljön meg a Samsung....

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz Dzsuri89 #52 üzenetére

    Nálam is csak szoftvert "frissítettek" 2.3.4-re. Komolyan nevetséges, mikor megvettem és bekapcsoltam először már akkor 2.3.5 volt rajta. Végül is mindegy. Angry Birds-t még nem használtam ezen a telefonon, nekem más alkalmazásokban jött elő a nem érzékel a kijelző dolog, s ott is csak a kijelző felső 2/3-án (tehát fektetett módban) Galaxy s volt ez előtt, régebbi romokkal azzal is volt wifi jel ingadozás de a végére egészen sikerült "optimalizálniuk" ami gondolom kimerül abban, hogy inkább nem fárasztja a júzert azzal, hogy akkurátusan mutatja neki, ahogy 1- és full jelerősség között ingázik... csak egyszerűen sunyi módon megoldja magának ahogy tudja...

    Utálom a Samsungot, de tényleg... Azért vettem nexus-t mert úgy gondoltam azt nem merik elszúrni, tévedtem. De gondoltam hivatalos készüléket veszek, hivatalos garival, hogy ha mégis gáz van akkor megcsinálják. De szarnak erre is... annyira utálom ezt az egészet.

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz gyugyo79 #82 üzenetére

    Szia!

    Köszi a választ, legalább tudom mit tudok tenni, de valamit nem lehetne szerintetek a samunál elérni? Hiszen ha jól veszem ki a dolgot hibás a készülékem, amit nem hajlandók elismerni, csak újrahúzzák a software-t és verik a mellüket, hogy márpedig ez műxik, csak ne használjam, ne telepítsek semmit, sőt jobb lenne, ha le se venném a polcról...

  • ilyen_85

    senior tag

    válasz Ricardo #84 üzenetére

    Szia, ez szerintem az én hibám, nekem a nexus s-el vannak gondjaim, tehát az előddel, a hír pedig a samsung galaxy nexus gondjait taglalja. Nos elolvasva a cikket rám tört a duzzoghatnék és elkezdtem offolni a topikot. Erre reagált a kolléga, hogy nem egyedi a dolog.

    Tudom repkednek itt a nexusok, de a térerő problémák az elődnél vannak. legalább is nálam

Új hozzászólás Aktív témák