Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m-anti

    csendes tag

    válasz Black_Raven #596 üzenetére

    GLS olcsó, pontos, tudod követni a csomagot, én még a futárral is tudtam kommunikálni eddig mindig, és nem törik az árút. A pik-pak pontjaikon gyors és korrekt az ügyintézés. Az utólagos fizetéssel kézbesítendő csomag is rendben megérkezett a címzettnek, nekem meg talán a 4. napon jött meg a pénz a számlámra. Soha semmi hiba nem volt velük. A posta is jó (MPL) csak nagyon drágák, de belföldre viselhető, ha nincsen más. A DHL-től isten óvjon mindenkit. Eddig háromból két estben törték a küldeményt. Az egyik egy HP Elitebook volt, amiből kiszakadt a dvd meghajtó, eltört a magnézium ötvözet belső váz. A gép átszakított két réteg bubisfóliát abból a fajtából, amin én a 110 kilómmal vígan sétálgatok. Ez így önmagában is szép teljesítmény, mivel ehhez gyakorlatilag focizni kell a csomaggal. A kicsomagoló videó mentett meg, ezt mindenkinek erősen ajánlom. A DHL ráadásul tojt a fejemre, a kereskedő rendes volt és bevállalta az ügyintézést, gépet meg adott másikat. Másik laptopot is megpróbálták összetörni, viszont az már 4 réteg fóliában volt, így nem sikerült nekik, csak a táp akart kiszakadni a dobozból, de hál istennek túlélte.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák