Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz bunfi #106 üzenetére

    Miféle zsákutca? :F Egyértelmű (7-8%) gyorsulás minden játékban talán már 1 éve is (és még jó darabig), miközben a Mantle semmire nem volt jó, még abban a 2-3 támogatott játékban sem (erős procival, mielőtt valaki megint figyelmen kívül hagyná).

    hugo chávez: A lényeg itt a feltételes mód. ;) Tudom, hogy mit nyújthatnak. Még egyiket sem láttam a gyakorlatban bármi hasznot hozni. Hogy a Mantle nem gyorsít, ha normális géped van (értsd: megfelelő CPU a GPU alá), az egyszerű tény. Anno is beharangozták, hű de gyorsítani fogja a grafikát AMD VGA-kkal, aztán szart se gyorsított. Csak a CPU kihasználtságot javította, azt is csak CPU-limitnél, de a marketing nem erről szólt, tehát ennyire hiszem el egyelőre a puszta marketinget.
    Ha a DX12 Mantle lenne, úgy hívnák. ;)

    Majd elválik, DX12 gyakorlatban mire lesz jó, de egyelőre csak annyit láttam Overhead tesztekben, hogy DX11-ben a VGA-m 1.5X olyan gyors, mint totál azonos beállításokkal és hardveren DX12-es rendszerben, de szintén DX11-ben, tehát már az látszik, hogy a gyorsítás mellett (DX12-ben egyértelműen látható) szánt szándékkal erősen belassítják a DX11 alkalmazásokat, hiába beszélnek kompatibilitásról (marketing). Persze, játékban még ezt sem láttam tesztelve, a bench meg ugye bench.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák