Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Dr. Oid #14 üzenetére

    Nem jó a javításod sem, mert ha ezt-re akarod az ez-t javítani, akkor a hozzászólásod helyett hozzászólásodat lenne a helyes formula.

    Abban a mondatban szerintem egyedül az ironikus / irónikus elgépelés a probléma.

    Egyébként nem vagyok grammarnáci, egy alapvető szintű nyelvtant elvárnék azért egy hozzászólásnál is (nagybetük mondat elején, írásjelek használata, alapvető stilisztika, stb.), ahol én felemeltem az ujjam, ott konkrétan jelentésbeli eltérés van a billió alkalmazása miatt, tehát a leírt összeg nagyságrendje nem stimmelt.

    bob.zxr: Ehhez aligha fog kellenni 20 év. 10 éve alig láttál valahol ARM procit a mobil piacon kívül. 2-3 éve megjelentek már a komolyabb eszközökben, például a Chromebook-okban, és elkezdtek terjedni a különálló megoldásokban, mint NAS vagy főleg az Rpi révén a fejlesztői DIY megoldásokban.

    Azzal, hogy a Win10-et az IoT-k miatt az Rpi2-höz is kihozták, én arra számítok, hogy a Windows is ki fog terjedni ARM platformra egy kicsit bővebben, mint ahogy a Windows RT csinálta...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák