Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vandor01

    őstag

    válasz UnA #17 üzenetére

    okj rendszerszervezoi papirfecnivel programozok mar tobb mint 20 eve ebbol 15eve
    a vilag legnagyobb multijainal..... ennyit az egyetem elvegzeserol :D
    ja meg nyelvizsgam sincs :D szerintem igy papirok nelkul megyek nyuggerbe :DD

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • vandor01

    őstag

    válasz Narxis #60 üzenetére

    csak kérdés mit és mennyiért?
    annak idejen vagy 10 éve a cégnél kellettek programozok és vettek fél pár diplomas titánt...természetesen oktatni kellett őket mert melyik egyetem vesz nagy IBM gépeket csak oktatásra..

    nos ott volt a lehetőség a fiatal embereknek, hogy megtanuljanak egy IBM-es nagygépen programozni
    valamint a banküzemtant és az ezzeljáró minden dolgot lassacskan elsajátitsák! egy jo banki szervező dupláját keresi mint egy programozo... csak oda kell jutni a lehetőséghez..

    nos a jelentkezők nagyrésze miutan belekostolt a fekete/zöld képernyőbe megköszönte a lehetőséget mert már ők pedig nem ezért diplomáztak?? ők jatékot akarnak irni... akkor fasznak jöttek el? hiába mondtam ha ezt megtanuljátok utana napi 50e+afa... de csak pazaroltam rajuk az időmet az oktatással!
    1milla+afa / ho.... 10 éve?
    gondolom ők voltak azok akik az angrybirds-el gennyesre keresték magukat? :D

    akkoriba egy mindenhájjal megkent angol konzulens napi 1200fontert +szállás(5*)+utazásért tett látogatást akármelyik bankba.... valoszinűleg nem a legujabb fingo-programot oktatani a felhőben miatt.... :D

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • vandor01

    őstag

    válasz #35193216 #79 üzenetére

    pedig a karvalytőke azt szeretné, hogy a spec-bol vilagon bárhol jól műköfő kod szulessen!
    nyugaton megtervezik specifikálják aztan a rabszolgák indiaban, fülöpszigeteken vagy mo-n egy tál rizsért kodolnák! 700e ft-os fizetés? ennyibol 10 indus vagy 8fillipino kodol 1 honapig.....
    csak az a baj, hogy tele van hibaval es meg 8 kodolo fésüli át mire használhato lesz :D
    a kapzsi szarfaszuakat nem érdekli a lenyeg, hogy piiizmosi sikeres legyen "outsourcing" respezentáljon
    :C

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

  • vandor01

    őstag

    20 eve tanultam meg egy mar akkor 40 eves es halalra itelt programozasi nyelvet en meg lattam lyukkartyat igaz gepet mar nem kellett vele etetni de viszont magnesszalagot meg csereltem :) halisten a titanok ruhellik a nagygepet nem tornek az oreg csocseszek baberjaira szepen elteszunk-veszunk bezsakoljuk az 1-1.5m + afa havonta az angrybird meg ratok marad :)

    [ Szerkesztve ]

    CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

Új hozzászólás Aktív témák