Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisapi379

    csendes tag

    válasz #06658560 #2 üzenetére

    Mert többet tud: ott az OIS és az EIS a kamerában. S820 van benne S652 helyett. A hangchip is komolyabb benne + kapsz mellé egy 150 yuanos Nubia fülest. Fejlesztettek valamit az akksiján, meg optimalizálták a rendszert meg az alkatrészeket vagy hogy; tehát megkapta a NeoPower 2.0-át (vmi ilyesmit jelent)

    És 500 yuannal kerül többe. Szerintem bőven megér ennyit a Z11 Maxhoz képest. Figyelembe véve, hogy tavaly a Z9 max volt 2500 yuan, a Z9 pedig 3500. Tehát sokkal jobb az ár/értéke a tavalyi generációhoz képest.

    Obyboy: A rendszer maga nagyon jó, legalábbis szerintem. 1 év alatt rengeteget fejlődött, a kamera felülete pedig nagyon sok oldalú. Legjobban az IOS-re hasonlít, de kínai tehát, ezen nem szabad meglepődni. Ha a supporta gondolsz: én 5.0.2-vel és Nubia UI 2.8-al kaptam meg. Most 6.0.1 van rajta pár frissítés óta és a Nubia UI 3.9.9 (tehát a 4) zörög rajta. A Z7-es generácón pedig 5.1.1 van hivatalosan. Természetesen vannak egyéb ROM-ok: CM, MIUI, van Flyme és ColorOS is.

    Zte Nubia Z5s mini; Xiaomi Mi3; Zte Nubia Z9 max

Új hozzászólás Aktív témák