Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geri Bátyó

    őstag

    Amúgy mostantól többé kevésbé leszek én is. Direkt nem írtam eddig, mert nagyon nem lettem volna jó véleménnyel senkiről, de gondoltam, pár nap alatt talán alakulnak kicsit a dolgok és szerencsére így is lett.

    A bünti óta Lamantin is visszavett (meg mondjuk ki is józanodott) és a paplanszájú is tudta ellensúlyozni, hogy olyan gusztustalanul ráragadt Barnára.

    Akik nálam elásták magukat, az Bibi, mert józanul is primitívebb és gusztustalanabb, mint Lamantin részegen és Barna, akit láthatóan nem zavar, hogy bárkin átgázol, csak hogy mindenkit meghághasson. Egy gerinctelen féreg. A főkurva megítélésével még várok, amíg kiderül, hogy tényleg milyen.

    Meglepő módon a többiekkel eddig nincs nagy gond és ez kicsit meglepő is. Szegény Lesszi az aki olyan szinten jelentéktelen, hogy az sem tűnik fel ha ott van és az sem, ha nincs. Olyan, mint egy kitömött kutya (ezért kapta tőlem a becenevet). Aranyos, de nem figyelsz rá. Lerakod a sarokba, ott marad.

    "Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák