Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz -Skylake- #38 üzenetére

    Üzemidőben egyetértünk, én arra szavaznék, hogy legyen valamivel vastagabb a készülék, de legyen benne erősebb akku. De az nem igaz, hogy rosszabb, mint az elődje és az sem, hogy a konkurenciától rosszabb. Mert ugye alapvetően ez volt a vita kiinduló pontja.

    A képes-fotós-flickeres-re meg nem tudok érdemben reagálni. Telefonnal nem lehet fényképet készíteni

    Elhiszem, hogy a nagy fikatengerben nehéz visszakövetni mi mire volt válasz, de röviden: Azt írtam az Apple abban jó, hogy olyan tálalásban ad a felhasználók kezébe már korábban is létező megoldásokat, amitől kedvet kapnak használni is azt. Erre hoztam példának többek között azt is, hogy az iPhone tulajok használják leginkább a kamerát, amit kétkedve fogadtak, már-már hazugságnak beállítva. Ezért linkeltem a flickr adatokat, amikből szerintem igenis leszűrhető a globális trend. Minőségről, egyebekről szó sem esett. :R

    btw pont emiatt terjedt el az a téves nézet, hogy az iphone-oknak szar az üzemideje, mert valóban többször látni iphone tulajt töltőt keresgélve mint más tulajt, de ennek oka az, amit kimutatások is alátámasztottak, hogy ők többet is nyomkodják a készülékeiket, pont a brutál kényelmes megoldások miatt. tehát nem az az ok, hogy szarabbul bírják akksival mint a többiek, mert kb hasonlót tudnak, hanem az, hogy többet használják ezeket a készülékeket.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák