Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Romvr #24 üzenetére

    Nem beleszólni akarok , de szerintem emberünk nem azt akarja kifejezni , hogy szar a 3D Touch , csak azt , hogy nem akkora innováció , mint ahogy beharangozzák. Személy szerint én például droidot használók , de páromnak év elején a születésnapjára i6-ot vettem , mert neki olyan telefonra van szüksége , amit elé rakok és működik. Én romolgatok , meg a vonaton torrentezek , meg nyaraláskor MHL a teló seggébe és mehet ki TV-re minden , erre nyilván jobban megfelel egy droid , de olyan embernek aki csak HASZNÁLNI akarja a telefonját és megfelel minden úgy ahogy van , annak sokkal sokkal jobb egy iPhone.
    Ami itt kifogásolható az az , ahogy ez le van kommunikálva a felhasználók felé. Ugyanis én is végig néztem streamen az idei KeyNote-ot , mert szeretem az alma termékeit ( a fent részletezett dolgok miatt pont azért nem használom , mert nem nekem való ) és szénné röhögtem az agyamat , hogy minden második szó az volt , hogy innováció innováció innováció olyan funkciókról vagy tulajdonságokról , amik 100 éve jelen vannak. Ezt pedig annak fényében is kifogásolom , hogy nincs fél éve hogy leszurkoltam negyedmilliót egy ilyen készülékért. Nagyon jó készülék , nagyon jó szoftverrel , nagyon jó támogatással , nagyon jó összhanggal a többi alma termékkel , az egyetlen gond az a kurrrrrvanagy beképzeltség , ahogy előadják az egészet. Aki pedig ezt nem látja be , na az tényleg iSheep.

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák