Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24536576

    törölt tag

    válasz istnag #9 üzenetére

    HTCnek van supportja? Hol?

    (#21) istnag: Na igen, az M9-en lehet kenyeret pirítani, kávét főzni... Ilyet hol tud egy kínai vacak? ;]

    [ Szerkesztve ]

  • #24536576

    törölt tag

    válasz istnag #23 üzenetére

    Érdekes, hogy így beszélsz a kínai telefonokról, tajvani fanként, nem gondolod? Az még külön vicces, hogy az általad lesajnált Xiaomi a világ 3./4. legnagyobb telefongyártója, míg a tajvani csoda, őőő futottak még?
    És tényleg nem volt még Kínai telefonom, de elég jó a kínálatuk, egy HTCnél biztos jobb. Hiába futtatod itt magad, a HTC se tud semmi saját fejlesztést bemutatni a parasztvakító búmszáundon kívül. Ugyan úgy összelegózott telefon, mint a kínaiak, az meg, hogy hol szerelik össze, teljesen mindegy. Gondolom jönnél a Sensével, kínaiak válasza a Miui. :) Ja és a Xiaominak is van magyar shopja. Ami engem illet, Samsung párti vagyok, ha már kiadok 200+ ezret egy telefonért, akkor legyen benne mindenből a lehető legjobb komponens. :)

  • #24536576

    törölt tag

    De sok baj van itt a fejekkel... Ennyire nem lehet szemellenzőben járni...

    (#37) sipy888 Szép? Relatív. Gyors? Amikor pirításra alkalmasra izzik, már nem is olyan gyors. Hogy miért kéne olcsóbbnak lennie, mint egy Samsungnak? egyszerű a válasz, pont az M9 adta meg -> Samsung nincs rászorulva a Qualcommra, helyette elhozta akkor a világ legjobb prociját. HTCnek annyi esze se volt, mint az LGnek a 808-cal. Support nem az android verziókban merül ki, hanem a szervizhálózatban, ami a Samsungnak a legjobb. A "volt ilyen meg olyan telefonom" tipikus ájfónistenítő duma, amikor a 40K-s androidos telefont viszonyítják a 250 ezres almához.

    (#39) sipy888 BS egy semmit nem érő feature, akár a pulzusmérő, sőt, még annál is hitványabb parasztvakítás. És az a durva, hogy beválik. Vannak igénytelen emberek akik telefonon néznek filmeket(tisztelet a kivételnek, aki nem tud máshogy). HTC "ultrapixelét" ne hasonlítsd már a Samsunghoz, a feltételezés is sértő.

    (#49) bebuci User errorral a Samsung, de még az Apple se tud mit kezdeni.

    (#50) sz.balazs.95 Van ebben igazság, szerintem minden mobilszolgáltatónál ezt a két márkát mondják, hogy vegyék az emberek. Szerencsére én csak a saját fejemmel tudok gondolkozni, ami alapján egyedül a Samsung ami a legkevésbé túlárazott telefon(persze ez is rettentően). Azért gondoljunk már bele, hogy mennyi fejlesztést csinálnak, hány millió dollárt ölnek bele. Ott van az Amoled, az Exynos, UFS 2.0, Note, Edge. Mind a csúcs. Ők segítenek be a Qualcommnak, az Applenek. Ezeket azok nem látják, akik zsigerből utálják a márkát...

Új hozzászólás Aktív témák