Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rodrigez

    senior tag

    válasz Flind #14 üzenetére

    Egyrész ez az operációs rendszerek közti eltérő felépítés miatt kell. Nem azért eszik sok memóriát a droid mert szar, hanem mert pl. ott van a Dalvik futtatórendszer, ami egy java alapú virtuális gép. Innentől már nincs is miről beszélni. Kell neki a memória és kész. :) Azt meg azért cáfolnám, hogy a i6-nak tökéletesen elég az 1gb ram, mert barátom a megjelenés hetében vett egy sima i6-ost és volt időm nyomkodni. Egyrészt elég könnyen laggolásra lehetett késztetni az UI-t, ez persze írható az új 8-as iOS valamilyen hibájának, vagy optimalizálatlanságának számlájára, de pl. 7-8 komplexebb weboldal megnyitása utána ha váltogattam az oldalak között, bizony újratöltögette őket. Szerintem a mostani leggördülékenyebb mobile OS hiszitek vagy sem a WinPhone alapú. :D

  • blueMerle

    veterán

    válasz Flind #14 üzenetére

    Állítottam én ennek az ellenkezőjét? :)

    Minden Android verziónál azt igéri a Gugli hogy demostaztán ez olyan lesz fúú elmegy egy 16 éves PDA-n is, annyira szénné van optimalizálva, aztán hopp mégse, ugyanúgy megzabál egy nyolcmagos procit és akárhány giga ramot. Ez az Android, ez van, én elfogadtam olyannak-amilyen, a munkám így is jelentősen megkönnyítik a hozzá való appok. Csak megfelelő bika hardver kell alá :K

    kbyte1024: dehogynem. Igazam abban van hogy a jelenlegi helyzetre a megoldás a bika hardver. :)

    rodrigez: Szerintem a mostani leggördülékenyebb mobile OS hiszitek vagy sem a WinPhone alapú
    Abszolút egyetértek, kár, hogy az app-felhozatal siralmas :( Nem, nincs mindenre alternatíva, főleg nem a local- és event appok terén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák