Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz enginev3.0 #58 üzenetére

    Az nem lenne baj. hogy egyre erősebb, más kérdés, hogy már hová, és minek?
    Egy ilyen "vasnak" akkor volna értelme, ha mondjuk két (ne adj' Isten eltérő) rendszert tudna futtatni. Lenne mondjuk egy fain kis dokkoló hozzá (ld. régi Motorola-s cuccok, vagy mondjuk a Asus PadFone), ami által akár mint asztali eszköznek is használható lenne. Mert így most mivel is tud többet, mint egy Jiayu G2F? Tudom-tudom, ez sokkal gyorsabb, meg nagyobb a kijelző ... bla-bla. De, mit lehet ezzel megcsinálni, amit a másikkal nem? Vagy ott van mondjuk a Mi2s-em, ami egy picit már közelebb van teljesítményben a Mi Note-hoz. Nézem speckót, és az egyetlen dolog, ami izgalomba tudott hozni az a DAC és a spec. fülhallgató erősítő. A többi -- számomra -- porhintés. Sokkal jobban örültem volna annak, ha mondjuk azt olvasom, hogy 3-4x annyi ideig bírja, mint az én telefonom. De ilyet nem írhattak, mert amennyivel esetleg energiatakarékosabb a 810-es SoC, annyival többet is fogyaszt "padlógázon", és akkor még az ordas nagy kijelzőről (és felbontásról) nem is beszéltünk. Ekkora kijelző mellé egyébként igazán dukálna egy stylus (ld. Samu Note). A szoftveres részről egyelőre nincs semmi infó, de ha esetleg később kiderül, hogy még a multi-window-t is kihagyták belőle, akkor végképp semmi értelme ekkora csili-vili kijelzőnek.

    Szóval, ahogy a parasztbácsi mondta az állatkertben, mikor meglátta a zsiráfot: szép-szép, de otthonra nem kéne.

Új hozzászólás Aktív témák