Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArGab

    őstag

    válasz big-J #8 üzenetére

    200MB valóban nem korlátlan. De ezen felül van a korlátlan böngészés opció. Szóval a 200MB csak arra számolódik ami nem böngészés/email (hogy mi alapján azt ne kérdezd, arról még nem találtam infót :) ):
    80 perc + 200MB + 0 SMS - 3190
    80 perc + 200MB + 0 SMS + korlátlan böngészés - 4290

    (#10) Stalki: Igen, 2 év hűséggel 2690 a Go, de hűség nélkül ahogy a Telenorost számoltam már ez is 3490. Az 500MB meg csak 26 év alatt jár. Ami tényleg tetszik benne az a közös telefon/SMS keret. Eddig szolgáltatóváltáson gondolkodtam pont a Go-ra, de a SmartTariff azért elbizonytalanított.

    (#11) szemy94: igen, most nekem is Smarttarifa2 van, de a 250MB kb 2 hét után elfogy. Valóban általában használható lassítva is, de azért érezhetően lomhább. Tegnap voltam bent érdeklődni, személyesen azt mondták a 0/0 ugyanúgy csak lehetőséget ad nekik az akár teljes blokkolásra, mint a többinél a 32/32-es korlát (ami gyakorlatban szintén használhatatlan lenne). De ezeket sem 32/32-re korlátozzák már jó ideje, hanem 128/128-ra. Hogy igaz-e hogy nem lesz teljes blokkolás vagy csak ügyfélfogó kamuduma azt nem tudom.

Új hozzászólás Aktív témák