Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trufa12

    addikt

    válasz Slystyle #8 üzenetére

    +1

    Nem értem mi van itt.... haha még 2d... 2014-ben kinek kell ez már úgy őszintén ?????

    am más téma kicsit de mégis ide tartozik, addig voltak jó játékok míg a nagy filmes emberek is közreműködtek....

    Lásd (medal of honor első pár része...) Ryan közlegény megmentéséből táplálkozott, spielberg is közre működött ....
    Call of duty szintén kb elit alakulatból ....
    Brothers in arms is....

    Azért hoztam fel ezeket mert a moha-cod lett a legjobban leölve ....
    Pedig megvolt a hangulat...

    Csak hát már ötletük nincs mit kellene alkotni , a játékos tudja mi kellene neki csak ahogy mindig beszéljük nem az igazi gamerekre koncentrálnak akik már idősebbek hanem a mostani 1x évesekre azoknak meg mind1....

    Had élhessék át ugyan azt amit mi régen.... csak mi meg nem akarjuk átélni újra meg újra....
    Jó lenne már valami forradalmi de arra várhatunk még pár évet....

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

  • trufa12

    addikt

    válasz Slystyle #10 üzenetére

    Egyértelmű hogy a bevételt nézik ...
    Az igaz mondjuk aláírom könnyebb volt régen pont ide vissza kanyarodva mikor a 2d-ből jöttünk szépen a jobb 3d-s játékok irányába....
    de nem hiszem el hogy nem tudnának jó játékot készíteni, szarok én már az egyedi sztorira , felőlem jöhet ugyan az mint régen csak olyanra meg csinálnánk hogy az ember álla leszakadjon .

    Magamból kiindulva sztorit én sem igazán tudnék kitalálni újat... annyi mindent ellőttek már...
    De játék mechanika terén meg textúra minőség lenne mit bedobni csak azt meg nem akarják mert ha azt is betolnák már most akkor tényleg nem tudnának utána mihez kezdeni .

    [ Szerkesztve ]

    Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

  • Steve1207

    veterán

    válasz Slystyle #13 üzenetére

    A Dallas-ból ismert Pamela álmodta módszer pl? :D

    Nagy csalódás, hogy 2D, a Classic se ért sokat, mindenki örült, hogy hú de jó a régit látni, de ezek már nem adják vissza azt az élményt. Tény, hogy szükség van a stílusra, mert ritka, viszont nem a nagy nevekkel kellene már ezt eljátszani, hihetetlen, hogy egyik cég se kreatív, csak a legtöbb eszközre való portolási lehetőséget nézik, hogy megszedjék magukat. Nekem nagy kedvencem az összes 3D-s ugrabugra POP, ezt is várnám el, ha már hanyagolták ennyi ideig.

    [ Szerkesztve ]

    .

  • Xaels

    félisten

    válasz Slystyle #27 üzenetére

    Csináltak neki már egyszer egy új történetet és látványt (2008 illetve sokáig Prodigy néven futott és szerintem a történet és a látványvilág nagyon jó volt) azután visszakanyarodtak a SOT vonalhoz és kiadták az "ékrész" Forgotten Sands-et ami szvsz nem tudott lekötni már igazán, nem volt meg a varázsa.

    Magam részéről mai napig nagy 2D platformer fan vagyok és szívesen veszek bármi igazán jót ebben a műfajban. A Rayman szériának is nagyon jót tett, hogy visszatértek az alapokhoz. Persze ettől függetlenül a Warrior Within-ből kéne egymodern motorra átírt változat, de ne csak szimplán HD-sítsék fel, hanem rajzolják újra részletesen a textúrákat és a mozgásokat is kicsit tegyék részletesebbé, ha nem 1-2 plusz fizikai effekt is megdobhatná.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák