Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X Factor

    addikt

    válasz AxBattler #12 üzenetére

    Igen, arra.

    Nézd ezaz FPS gsync/a-sync/144hz, szerintem továbbra is egy szubjektÍv dolog, mint egér esetén az 1000hz, vagy a mechanikus billentyűzet stb...

    Van/volt előttem 34"-os 21:9-es 75hz-es Adaptive Sync monitor, 27"-os 144hz-es G-sync-es is, bár ezt TN meg a szokásos 60hz-es monitorok tömkelege.

    Hazudnék, ha azt mondám h. g-snyc mellett nem látni különbséget, de ehhez kb egymás mellé kell rakni őket ráadaásul az én esetemben és kifejezetten erre figyelni, egyedül videóvágásnál láttam, szignifikáns előnyét ezeknek.

    Én elég sokat játszom BF4-et, otthon egy sima LG 27EA73 27" FHD IPS monitoron és semmi féle hátrányt nem tapasztaltam még, az előbb emlÍtettekkel szemben.

    Az a baj, h. mindig kell vmiféle kompromisszumot kötnöd, vagy végre van pl az ASUS-nak, ilyen minden egybe monitora, 27" WQHD, NEM TN panel, gsync, nomális külső, tehát egy álom, csak 250k. Ennyiből meg veszel egy vállalható monitort, meg egy 42-es tv-t.

    Input Lag, kategórián belül kimondottan jó, de én konrkétan nem mértem, ez csak Így az emlékeim suggalta dolog, szóval ne vedd készpénznek :B

    [ Szerkesztve ]

    Make things work

Új hozzászólás Aktív témák