Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Beni2360 #4124 üzenetére

    Na ez jó, ha rákeresek a belga sült krumplira, szinte mindegyik leírás azt írja, hogy tilos áztatni, sőt meg se mossam, csak pucoljam, szeletelés, és be az olajba.
    Kiróbáltam a mikrosütőnél a lángost, hát nem sok köze van hozzá, na ilyen esetre mondtam, hogy marha jó lenne, megadná a leírás, hogy a tárolt receptek mégis mit csinálnak ....
    Eddig még egyik beépített recept sem műkődött, és sajna az üzemmódookat sem lehet kedvünk szerint elindítani.
    Pl nem tudsz manuális dual crisp fry-t, nincs mód csak crisp re, nem írja, hogy a dual crisp esetén mekkora mikrohullámu teljesítménnyel melegiti a tányért, pedig, ha lehetne csak a tányért melegíteni, akkor akár egy rántottát is lehetne csinálni, nem mintha nem lenne egyszerübb egy serpenyőben, de akkor is.

    #4126 erdey_a
    Szárnyas húsból is megy ? pulyka elsősórban.

    #4134 borix
    Ebben az esetben, jobb, ha 2 készülékkel dolgozunk.
    Sokszor a nagy sütőnél is célszerű lenne, de még nem láttam olyan konyhát, ahol 2 lett volna belőle.

    #4158 ggeleven
    Igen, mindent meg tudsz benne sütni, amit egy sütőben, nyilván, ha belefér.
    Adott esetben forgatni kell, mint néhány sütőben is, ha nem egyenletesen süt alul-felül.

    #4161 Beni2360
    Nem azzal marketingelik, hogy ebben minden szaftos lesz, mármint az airfryerben ?
    Milyen gépet használsz ?

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák