Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sg22

    senior tag

    válasz domos #26 üzenetére

    az Nvidia Linuxos driverei legendasan jok/megbizhatoak. Szerintem te kevered az AMD-vel, ott mar az opensource AMD driver, amit a kozosseg fejleszt lassan utoleri a 'gyari' AMD drivert teljesitmenyben, megbizhatosagban meg mar utol is erte szerintem (tiszta vicc...).

    A masik allitasod is marhasag, mi az hogy a dualboot nem ugy mukodik ahogy kellene? Azon semmit nem lehet elb*szni illetve nincs semmi ami hibasan mukodne. Kivalasztod az elejen a GRUB menubol hogy melyik OS-t akarod inditani azt az megy. Egyszeru mint a faek.

    (#30) lev258 :

    Mar van szerintem ~2 eve VGA passthrough is, VM-eknek atpasszolja a VGA-t, vagy akarmilyen eszkozt.

    Ezt tudja a KVM is, XEN is, VmWare is. Konkretan nekem otthon is VGA passthrough-hal megy a HTPC. Az otthoni szerverembe beleraktam egy HD4350-et, azt atdobtam a Windowsos HTPC-nek igy nem teker a proci hanem a vga gyorsit mindent.

    Jatekokkal is ugyanigy mukodik, ugyanolyan gyorsan mint a nativ Windowsos gepeken. Csinaltak is mar par ilyen buildet, itt egy link, ez a srac 7 high-end gepet virtualizalt, nativ teljesitmennyel.

    [ Szerkesztve ]

    what should I do about this?!

Új hozzászólás Aktív témák