Hirdetés

  • KuKirin G4 - a sebesség ára

    ma Meglehetősen erős gép ez, amivel óriásit lehet taknyolni, de néhány módosítással egy igen kedvező árú rollerré alakítható.

  • A Samsung elkezdte árulni új Micro LED tévéit

    ph A vállalat elsőként az Egyesült Államokban küldi boltokba a friss Micro LED televíziókat, amelyek nem lesznek kimondottan olcsók.

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

Új hozzászólás Aktív témák

  • johnny_gold

    tag

    válasz Everman #39 üzenetére

    "Ugye, most te nem egészen komolyan kérdezted ezt?"

    Mit is kérdeztem? Ha erre gondolsz: "Gondolod, hogy ők is annyit keresnek, mint a szalag mellett álló?", akkor tévedésben vagy, mert ezt te magad kérdezted (hogy kitől azt nem tudom), nem én... Én ebben a témában nem is kérdeztem semmit...

    Itthon 58 ezernél kevesebbet keres egy munkás? Elég nehezen, amikor 60 ezer felett van a nettó minimálbér...

    Az itthoni gazdasági helyzet egy vicc, azt mindenki tudja, de azért itt is mindenki nagyságrendekkel jobb életszínvonallal él, mint bármelyik Foxconn munkás, aki szó szerint csak robotol és alszik, szinte semmiért... Ha olyan jó ott a helyzet, menj ki oda dolgozni, aztán megnéznélek egy év után is ugyanezt mondod-e, miután 1 évig minden nap 16 órát szünet nélkól egy gyárban robotoltál. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák