Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nbg

    senior tag

    válasz fi:zi'k #4 üzenetére

    Alapvetoen tul sok bajom nincs az Apple-el, de azert mar ideje lesz, hogy valaki a kormukre koppintson, elegge elszallt veluk a lo.
    Az egy dolog, hogy nem kotelezo a termekeikre fejleszteni, azokon hirdetni, de a piaci reszesedesukbol kifolyolag ezek a korlatozasaik pontosan piaci erofolennyel torteno visszaelesek. A fejlesztes korlatozasa mac-ekre meg mar nonszensz. Szerintem.

    De ettol fuggetlenul altalaban jo dolgokat csinalnak, meg mielott minden fanboy nekem esne...

    I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

  • nbg

    senior tag

    válasz Karma #7 üzenetére

    En meg nem lattam, mit irtal... :DDD

    I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

  • nbg

    senior tag

    válasz emvy #9 üzenetére

    Igy kepzelem:

    Sem elvakult rajongoja, sem megrogzott ellenzoje nem vagyok az Apple termekeinek es szolgaltatasainak. Volt toluk termekem, vettem igenybe szolgaltatasaikat, es abszolut nem kizart, hogy ez a jovoben ismet igy legyen. Van ami tetszik, es van olyan is, ami nem tetszik az Apple haza tajan.

    Az, hogy eldontenek helyettem bizonyos dolgokat, nem tetszik. Az, hogy alapvetoen korlatozo felteteleket szabnak meg fejlesztoknek, hirdetoknek - mivel sem fejleszto, sem hirdeto nem vagyok, szimplan - nem szimpatikus, de modfelett aggalyosnak tartom, hogy ilyen volumenu korlatozasokat ilyen piaci reszesedessel meg lehet lepni. Az aranyokon van a hangsuly! Hidd el nekem, nem a sikeres cegekkel van bajom. Azokkal a cegekkel van bajom, akik visszaelnek a sikereikkel.

    A hatosag - ebben a helyzetben sem - befolyasolo, hanem ellenorzo szerepkorben van jelen, nagy a ketto kozti kolonbseg! (Es semmi koze a kommunizmushoz, allami felugyelo szervek hada van jelen a nyugati tipusu demokraciakban.) Erre pedig igenis komoly szukseg van, kolunben (fokent) a giga-cegekkel (gugli, picipuha, intel, stb, csak hogy ezt az ipari szegmenst emlitsem) nagyon komolyan elszallna a lo neha-neha.

    I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

Új hozzászólás Aktív témák