Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    válasz sz.balazs.95 #181 üzenetére

    ...már leírtam...

    (#156) mrlujoak:

    "Nem feltétlen az a probléma, hogy megnyomod a kijelzőt, mert ezt lehet szoftveresen kontrollálni, hanem az, hogy a saját ujjaddal takarod ki a megjelenítőt."

    Tehát 2 okból is amellett vagyok, hogy de legyen azért keret,
    -mert akaratlanul is nyomkodhatod (ami egyébként app, és alapszoftver szinten némiképp kiküszöbölhető)
    -mert ha már ott az a gyönyörű kijelző, ne én magam takarjam ki.

    Persze lehet itt érvelni, hogy csak egy mm-ert lóg be az ujj, (a " 0,0002 mm-t " azért költői túlzás volt ugye?) de ekkor az ellenérvem, hogy miért nem lett 1 mm-rel nagyobb keret.

    Természetesen nem felejtem el azt a tényt, hogy a keret drasztikus csökkentésével lehet növelni a kijelző maximális felületét a készüléktesthez viszonyítva, de azt is be kell látni, hogy jelen szokásainkhoz (készülék tartása, a rajta elérhető tartalmak vezérlése, irányítása, érzékenysége...) mérten ennek korlátai vannak.

    Igen is, ha veszek egy szép nagy kijelzőjű eszközt, akkor annak minden négyzetmilliméterét szeretném látni, és kitakarni az egyébként ergonómiailag nem definiált, de nem is szabályozott kéztartással.

    ...és zárva a szavam, nem csak az én "béna" vagy nem, "gnóm" vagy nem kezemmel, kéztartásomról szól, hanem ha a képeket megnézed kutya közönséges emberekről.

    De elég, ha a promó videót megnézed, ott is fektetett módban kitakarja a kijelzőt a csaj...

    Nag

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák