Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amos17

    tag

    Az eredeti cikkben ez szerepel:
    "The sales of the Galaxy S6 series have already surpassed 10 million," a high-ranking Samsung official said. It marked the first time for the company to confirm the sales figure of the latest flagship."
    Valószínűsíthetően nem 10.000.001 db készüléket adtak el hanem lehet, hogy 16 milliót, az is 10 misi fölött van ergo nem jelenthető ki, hogy kudarc a S4-S5-höz képest.
    Egyébként az értékesített darabszámok üzleti titoknak minősülnek így az aktuális csúcskészülék esetében azaz amikor az olvasók (mi) vagy újságírók, közgazdászok összehasonlítják az eladásokat akkor csak a korábbi készülékek becsült volumenéhez képest tudják vagyis lehet, hogy olyan messze vannak az igazságtól, mint Makó Jeruzsálemtől.

    Egyébként nem tudom mit kell fikázni a Samsungot állandóan. A világ egyik, ha nem legnagyobb és legismertebb elektronikai gyártója. Több tíz millió mobilt, tv-t, monitort és miegymást értékesítenek évente. Most akkor az emberek a hülyék ha megveszik a termékeiket és boldogan használják évekig problémamentesen?! Több száz millió elégedett vásárló nem tévedhet szerintem.
    Visszatérve az S6-hoz, így egy hónappal az értékesítés megkezdése után sem értem mi ez a "nagyon drága" meg "nem mutat semmi újat" duma. Egyrészről az Apple telefonok nyitóára szerintem magasabb volt (nem a most aktuális árat kell nézni, hanem a nyitót), másrészről a "flagship" telefonok mindig ilyen árkategóriában vannak. Egyébként meg nem tudom mi újat szeretnétek még.. Vigye le a szemetet vagy mi? Ez egy telefon. Eddig az volt a baj, hogy "gagyi "műanyag (nekem eddig sem volt bajom ezzel), változtattak a "nép" akaratát is meghallgatva (meg a marketing menedzserük véleményét is figyelembe véve). Most meg az a baj, hogy nincs sd, nincs cserélhető aksi. Erre meg azt tudom mondani, hogy mutassatok egy olyan mobilt aminek cserélhető az akkumulátorra, van sd kártya bővítője, vízálló és prémium fém és üveg anyagokból épült fel és persze nemzetközi szervizhálózata van és ismert márka (és természetesen legerősebb hardver van benne)... Nincs ilyen és nem is lesz (egy ideig), mivel akkor meg nem lesz vékony a telefon (akkor meg az lesz a baja).... Lehet savazni a Samsungot, de a tények magukért beszélnek: jó cuccokat gyártanak.

  • Amos17

    tag

    válasz Stanley-B. #114 üzenetére

    Egyébként ez nem másolás hanem hasonlóság... de mindegy.. De akkor ezzel az erővel minden gyártó (kivéve az LG) az almától vette át azt, hogy a készülék bal oldalán van a hangerő, jobb oldalán pedig bekapcsoló gomb. :W

Új hozzászólás Aktív témák