Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz [Prolixus] #25 üzenetére

    De a HR-ből miért kéne kiderülnie bárminek is? Pont azért volt most ez az előzetes, hogy előzetesen mutasson valamit a játékból és kicsit felfedjen a sztoriból.
    Igazából nem értem a problémádat, mert azt kéred számon a játékon, amiről a játék majd szólni fog valószínűleg. Az, hogy Adamnek vannak még rejtett képességei és most erről beszél, egyértelmű, hogy a nyomozás része lesz, körülbelül olyan kaliberű dolog, mint a Bioshock Infinite-nél a bring us the girl and wipe away the debt mondat. Benne volt a trailerben, előrevetíti a játék sztoriját, sőt, az alapját adja, nincs köze a korábbi részekhez.
    Szerintem amúgy részben porhintés, annak viszont ügyes: arról beszél Adam, hogy vannak új, eddig nem tapasztalt augmentációi, közben mennek a mozgóképek a rengeteg új augment képességről (hack a kézből, peps a kézből, shock a kézből, stb.). Na szerintem pont nem ezekre gondol, ezek csak szimplán a korábbiaknál fejlettebb augmentációk, amiket az elmúlt 2 évben pakoltak bele. Klasszikus megtévesztés.

    A marketingessel azért nem értek egyet, mert most belegondolva az előző játéknál is volt videó arról, mikor a dev beszélt a többféle megközelítésről, viszont aztán ez a játékba is bekerült, mikor Adam beszélt Sariffal a helikopterben és akkor gyakorlatilag ugyanezeket mondták el ketten. Ugyanúgy a karakterek szájába lett adva, mint itt az előzetesnél, csak nem tűnt száraz monológnak.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák