Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz afk22 #45 üzenetére

    Azt hiszem az egesz lenyeget nem sikerult megfogon. Valoszinuleg te pont olyan vagy, hogy amirol nem tudsz az nincs is. Inkabb legyen szep cukormaz, de nem akarod tudni mi van mogotte. Szerinted a iOS-nel es Android vonalon a belso buildek mind szepek es jok? Foglalkoztal te barmilyen software termek fejlesztesevel???

    Egyrészt szerintem nem kellene személyeskedni.... Másrészt én az a fajta vagyok, aki használni szeretné az eszközt, a Microsoft szarik a fejemre na még egyszer nem követem el ez a hibát.

    Ha a cukormáz másnál működik, akkor bocs igen azt szeretném használni ami működik.

    Az a 2-3 release mennyi valtozast tartalmazott, es win10 mennyit tartlamaz (API szinten, illetve a core-ban, nem arra gondolok, hogy mas lett az icon, vagy atraktak egy funkciot az egyik helyrol a masikra). Ezeket a releaseket meddig fejlesztettek? Maradjunk annyiban hogy fingod nincs... En sem tudom, de azt tudom, hogy nem ugy mukodik, hogy mikor kijott egy build, akkor elkezdik a kovetkezot, hanem parhuzamosan toljak.

    Ajjaj eljutottunk odáig, hogy nem találtál több semmilyen értelmes érvet.

    Annyira szeretem, amikor hozza nem erto emberek beszelnek nagy elannal, hogy ez meg az, meg csak koklerek dolgozhatnak ott... (Akinek nem inge ne vegye magara). Amugy meg mindenki ert a focihoz...

    Én meg annyira szeretem amikor elmagyarázzák minden épp ész érv nélkül ,hogy mennyire értenek valamihez. Szóval ennyi erővel semmit nem mondtál semmiről cserébe sikerült személyeskedned.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák