Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz HKorn #101 üzenetére

    Azért ugye érzed, hogy nem illik egy 40 000 Ft-os telefont összehasonlítani egy 140 000 Ft-ossal, ugye én alkalmazásról beszéltem, nem pedig sebességről.

    Maradjunk annyiban, hogy vannak olyan emberek akiknek teljesen megfelel a WP, minden pozitív és negatív tulajdonságával, meg vannak olyanok, akik divatból, vagy a nagy igényeik miatt lehúzzák.

    Nekem van egy T3-asom szarrá veri féláron a 930-at mindenben, nem nagy baj? Szóval hagyjuk ezt, ha annyi embernek megfelelne, akkor terjedni, nem hogy nem terjed csökkennek az eladások szóval, a számok nem téged igazolnak.

    Divatból nincs meglelő alkalmazás rá? Vagy csak mert le akarom húzni? Pénzért sincs olyan alkalmazás amikor más platformon öt éve ingyen megvolt.... Nevezheted ezt divatnak, de érzed, hogy nem erre megy ki a játék, szerinted divatból vesz valaki csúcstelefont? Nem azért mert elhitte amit a microsoft hazudozott....

    Ha nekem nem tetszik valami nem használom, keresek más alternatívát, mint ahogy tettem amikor ace-ről váltottam 930-ra

    Tehát egy olcsó androidról váltottál egy csúcs WM-re értem? Félre ne értsd, de egy kb 50 %-al drágább androidot is használok, mint az Ace a 930 mellett, és kb fele áron használhatóbb, mint a 930.

    Az ACE-t meg talán hagyjuk is. mert elővetted az Androidok egyik szégyenét, de azért azt te is érezheted, hogy az Ace-n is jobb alkalmazások voltak mint a 930-on, az egy dolog, hogy az Ace maga milyen de nem csak Ace van, W81-m viszont csak egy van, és azon nem lehet javítani ha fejlre állok sem...

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák