Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Telda #645 üzenetére

    kb ennyi kell nagyon stabil mp3/stabil mp4hez.

    a dam a SoJ miatt cseles, gyakorlatilag egy 88dex/22mindam/34chd/4chc gyűrűt cseréltem rá tesztelni a minap, a hellfire szintén egy kb 80dex/32chd/4chc gyűrűhöz ér fel damban. tehát a kiírt unbuffered 82k, ez a gyakorlatban a +elife és a +lgt miatt kb hozza a 92ks unbuffed haladási tempót, viszont a SoJ olcsóbb (enyém 800k volt, bár 1. lehet kifogtam 2. nem kereshetőek tehát eléggé nehéz megfelelőt találni). trashmobra picit lassabb, eliteknél viszont magasabb a damom és a magasabb discipline pool jobban jön. kb 1.03/1.04 patch közötti a különbség, bár picit kisebb mértékben.

    amivel nagyot lehet dobni a damon és viszontlag olcsó, az az inna öv/gatya illetve az andariel sisak, bár előbbiből allres (övön) csak legacyból olcsó. andariel eléggé olcsón dob hatalmasat a damon, de ki kell fogni. alacsonyabb firedam jó dolog, egyébként érdemes lehet swapet tartani a táskában.

    fegyverből meg adott esetben nézz körbe rarek között, bár olyan 1150+dps, chd+sock+lifesteal kombó kb a határ, ami felett nagyon elkezdenek drágulni a dolgok.

    whabaky: nekem hiába volt anno 3% life stealem, reflect ellen az is bőven kevés volt. shadow power+gloom sajnos kell.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák