Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Cyberbeni #1413 üzenetére

    igaz, nem néztem plain cipő árakat mostanában, sisak tényleg jobb lehet. HCben meg evidens, de ott mások az arányok (és nincs nat csuka 5m alatt).

    más:

    a diablo3met végigjátszottam:). ma este lement über mp10 két fővel. ami magában nem is lenne annyira érdekes, de egy barbár + DH kombóval sikerült végigmennünk mindhárom übercsoporton, tehát nem volt freeze wizardunk.

    280k/286k ingame dps, ~215/221k unbuffed, 595/645k EHP (litany / wailing host függvényében). ill über rakanoth ellen vile helyett egy craftolt vállast használtam, +11k dps, cserébe resist, armor, pickup és regen bukó, de enrage miatt a végére kellett a pure dps. a barbárnak yeti alakban skornnal 210k dpse volt (máűsik fegyverekkel nem tudom), andariellel 240k, de utóbbival már picit törékeny volt.

    gyakorlatilag mp10 egyedül esélytelen, olyan mp5-6nek mennie kéne (ez következtetve lett olyan helyzetekből, amikor nekem kellett DHval tankolni alacsonyabb überen). viszont fejleszteni innentől értelmetlen, meg amúgy se lenne nagyon hova. nincs több kihívás:).

    azért a dologhoz hozzá tartozik, hogy jópárszor neki kellett futni mindnek. a legegyszerűbb csapat kulle és siege volt (utóbbinál csak annyi volt a trükk, hogy enrage alatt nem szabadott stunolni ha épp felkapta a barbárt), utánna magda és skelton (velük elég sokat szívtunk régebben szóval összeszoktunk), végül a büdiék. utóbbiak az instakill miatt rakanoth részéről, viszont végül a büdit toltuk le előbb, mert az addjai nagyon idegesítőek voltak részemről.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák