Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • peter76bp

    senior tag

    Ed3r_X_: Rendeléstől senkit ne riasszon el a kálváriám, nem mindig ilyen nehézkes ez, csak ezt most nagyon kifogtam.

    subset: Nem, de ez kb 50-50% esélyes dolog (egyéb infot ezzel kapcsolatban a külföldi rendelések topikban találsz)

    Tsiga001: Külön kiemeltem a cikkben, hogy arra hasonlít, így nem csak szerinted ;)

    Toninho13: Köszi, teljesen jogos, lusta voltam és egy webshop specifikációját írtam át, ezt nem vettem észre, hogy (ezt is) elírták, de már javítottam

    Depression: És miért kell azt megvenni amelyiknek hatalmas tábora lesz? Én nem vennék G4-et azért, mert mindenki azért van megőrülve. Én olyat vettem, ami nekem tetszett :-D

    xmaas: Sajnos a legtöbb kínai telefon hasonlít valami másra, de együtt lehet vele élni. Inkább ezt csinálják, minthogy valami idióta amorf dolgot kreáljanak. Így a külsővel nem kell sokat foglalkozni, inkább a belsőre koncentráljanak.

    Egyébként örülök, hogy tetszett a cikk, ha a telefon nem is fogott meg mindenkit. Végül is nem megtéríteni akartam senkit, csak bemutatni a készüléket, az meg ezek szerint sikerült.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák