Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Athos07

    senior tag

    válasz Bog #41 üzenetére

    Én meg azt nem hiszem, hogy te tutira tudod, hogy mit fog máshogy kínálni az európai verzióban. Tehát nem a ti hibátok, hogy bétás az ázsiába szánt modell, viszont én akkor sem kezelném úgy, mint egy - a hozzá valamit is értő vásárló által - Mo-n megvehető helyi példányt.

    És még két dolog a sok húzáshoz (amiről mindig a 6233 lex*rozása jut eszembe, pedig abból is két különböző példány volt a piacon, és ti ráadásul a kevésbé keresettet nyikorgóztátok le):

    1. Bog, te úgy írtál a kamera, a hangzás, a GPS gyermekbetegségeiről, mintha ténylegesen azt képzelted volna, hogy egyszerre mindezeket le fogja váltani a teló.

    2. Ha már beleírjátok, hogy bármilyen profi fülest is megeszik, akkor MIÉRT nem próbáljátok ki egy istenített SE vagy más fülessel, hogy tudja a szerencsétlen vásárló, hogy ha rászán még pár rugót akkor komoly hangzást vehet-e a telóval? Lefogadom, hogy lett volna kéznél 1-2 komoly füles, ha tényleg érdekelt volna a teló képessége.

    ui.: igen, nem ilyen tesztet vártam, de mivel nem én játszottam a telóval több napot, így el kell fogadjam a kritikát róla. :R

    ''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

Új hozzászólás Aktív témák