Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz xanadu #28 üzenetére

    1. Kb. 4 hete vettem meg életem első WM telefonját, és eddig egyszer se fagyott le, nem kellett resetelni (?), és a memóriából se futottam ki. Mit csinálok rosszul? :))
    2. Töménytelen ingyenes progit találtam WM-ra (túl sokat is, nehéz szelektálni). Ami meg nem ingyenes (pl. Opera Mobile), az megéri a (nem túl sok) pénzét. Amiket te írsz, mind csupa multimédia (képszerkesztő, equalizer kit érdekel?), amihez nem is kellene okostelefon. Arról regélj egy kicsit, hogy a céges Exchange szerverről hogyan szinkronizálom le a linuxos Motómmal az emiljeimet és a contacts-okat? Költői a kérdés, mert a cég nem is engedné, akármit hekkelnék rajta..
    3. Vista-hoz nem kellett semmit telepítenem, gyári állapotban tudom szinkronizálni a telefon tartalmát. Minden, amit utólag kell telepítened, csökkentheti a rendszer stabilitását. XP-hez ott az ingyenes ActiveSync.
    4. Bolhaszarnyi kijelzőn teljesen mindegy, hogy milyen félgagyi navigáció megy, eszembe se jutna a 2,4''-os telefonomra ilyesmit telepíteni, nemhogy kisebbre.
    5. Az enyémben sincs.
    6. WM5 van még rajta, kb. fél perc a bootolási idő, majd megmérem neked WM6-tal is, most jön ki az ingyenes frissítés. Apropó, ez mit számít, ha soha nem kapcsolom ki? :F
    7. Le vagyok nyűgözve, talán már utol is ért egy 2 éves D600-as Samsungot.
    8. Lásd #3.
    9. Nem értem miről beszélsz, olvasd el a Samsung i600 itteni tesztjét.
    10. Nekem ne önállóskodjon semmilyen telefon a q lassú SIM-mel, örülök, ha nem olvas róla soha semmit. Töltés lenyűgöző, de bármilyen telefont lehet tölteni bárhonnan, ha a megfelelő töltőre dugod. ;)

    Tulajdonképpen mik a fenntartásaid a teszt megállapításaival kapcsolatban, mert ez nem derült ki számomra. :F

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák