Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kohi

    tag

    Nos én is valamivel pozitívebb beszámolót vártam :) Hogy mi az a motofeeling? Nekem másfél évig V3-am volt és nagyon imádtam. Nem tud sokat, elavult, a moto menü nem a legjobb, de valahogy imádtam használni, és nem éreztem azt, hogy egy játéktelefon van a kezemben. Ha jól megnézed a jelenlegi piacot ez egy nagyon kicsi és formás minőségi okostelefon, és ilyen áron meg pláne jó vétel. Ha a nokia is képes lenne végre iylen minőségű telefonokat (anyag) gyártani ilyen kategóriában akkor annak nagyon örülnék. Hiszen jelenleg csak a prémium kategóriás készülékei minőségiek. Emlékszem amikor a nokia n93 vagy melyik telóval találkoztam azt hittem valami piaci vacak... Jelenleg egy p990-em van és azt is szeretem bár oylan mintha 3 v3 lenne a zsebemben :D És az anaga ennik is eléggé gyenge a v3hoz képest. De most erre van szükségem és nem volt jobb.
    Szóval szerintem mindenki képes elnézni az apró hibákat és hiányoságokat a telefonjával szemben, ha egyébként nagy százalékban hasznos és a szükségleteit tökéletesen teljesíti.
    Köszi a figyelmet :)

Új hozzászólás Aktív témák