Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Youri

    veterán

    válasz Archer #82 üzenetére

    Idén lesz 3 éves a 7, akkor fog kijönni nagyjából a 8 is.
    A DX11 meg hibás, de mivel nem xbox, ezért nem foglalkozik vele nagyon az m$

    RTX ON

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Archer #82 üzenetére

    Ami sokak számára vonzó lehet: Új funkciók a Windows 8-ban: reset és refresh

    Ez a 3 éves ciklus szerintem egy kicsit kényszer is, ebben az üzletben nincs megállás... Developers, Developers, Developers :)

    A videó viszont hűen adja vissza milyen helyzet van... Ha megfejlesztik a kódot - ami nem kevés pénzbe kerül - akkor miért ne csinálnák azt, hogy 3 éves ciklusonként a megvalósult fejlesztéseket összegezik és belepakolják egy új Windows-ba, aztán figyelik, hogy mi vált be meg mi nem.

    Alapvetően két dologban látok gondot.

    1. Az árazás főleg hazai bérekhez viszonyítva
    2. A Vista volt ugye az első olyan OS aminél publik bétát adtak ki, és ugye ott fordult elő az, hogy a tömegesen negatív kritikákat nem vették teljesen figyelembe és amit eldöntöttek, hogy benne lesz az benne is maradt. A Vista siker történetét meg már ismerjük 3 éve... hivatalosan 3 éve, mert a Windows 7 megjelenése után jöttek hivatalosnak vehető hangok MS-es emberkék szájából, hogy hát bizony a Vista nem volt egy siker történet, csak hát ameddig nem volt kész a Windows 7 nyilván nem vágták maguk alatt a fát, és nem jött rájuk őszinteségi roham :)

    Youri:

    Azt előtték anno az XP-Vista párosnál, de ott nyomós érveket mondtak, nevezetesen, hogy annyira eltérő a két rendszer egymástól hierarchikusan, hogy technológiai képtelenség XP-n DX10-et támogatni...

    Aztán hogy ebből mennyi az igaz azt nem én fogom megállapítani, Vistára viszont ha késve is de megjelent a DX11, a Windows 7 és a megjelenő 8 is a Vista gyökereire építkezik.

    Ami viszont meglehetősen furcsálandó az az Internet Explorer 10 esete, mely már Vistára meg sem fog jelenni:

    Nem lesz Internet Explorer 10 Vista felhasználók számára!

    No és ez az ami elkezdi átterelni a felhasználókat az újabb rendszerekre... szerintem jobban mint a DX, mert valljuk be míg Magyarországon a legtöbb játékos PC-s addig a tengerentúlon, vagy Japánban konzolosok. Ez a lépés viszont az egyszerűen böngészni vágyókat is érinti. Tudom vannak alternatívák, de a legtöbben Internet Explorer-t használnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák