Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    Ha már van hír is róla akkor leírom végre összeszedetten a gondolataimat erről a renderről.

    Ami tetszik:
    - A hátlap és az oldalak leginkább az M7-et juttatják eszembe csak nagyobb a lecsapás. A kamerához odahúzhatták volna a csíkot itt is ha már. Jöhetne ebből is többféle szín mint később az M7-ből. A vöröstől teljesen elcsöppennék.
    - Felülre került a jack csatlakozó. Nekem nagyon kényelmetlen lent a jelenlegi telefonon. Na meg ha bedugom a töltőt akkor kész kábelrengeteg van alul és nem lehet rendesen megfogni.
    - Nincsenek OnScreen gombok.
    - Type-C

    Ami nem tetszik:
    - Ujjlenyomat olvasó. Most is van, kipróbáltam de nem estem hasra tőle. Ki is van kapcsolva. Elférhetett volna hátul vagy oldalt.
    - Hangszóró. Ugyanolyan vájat mint a legolcsóbb kínai vackoktól a legdrágább iphonig a telefonok többségén. Nekem nagyon bejött a Boomsound és bőven lehetett volna játszani a rácsokkal. Desire Eye? Desire 530? Desire 626? ZTE Axon?
    - AMOLED. Anno Desire-ből AMOLED-es volt, most megint AMOLED-es telefonom van.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák