Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiVaD

    senior tag

    #18 rbalint88: Én is nézegetem az árakat, mert pont ilyen előfizetésben vagyok, de rájöttem, hogy ha valaha váltok, akkor független telefont veszek, mert egyszerűen nem éri meg. A VoIP kapcsoló meg csak hab a tortán (régi előfizetésem van).

    #20 Fr0z3n: Ez sajnos igaz, bár a Corvin Plázában lévő partner sokat fejlődött szerencsére. Bár az vicces volt, hogy egy 4S 8GB-osat akartak eladni nekem kb. 1-2hete, mikor 2,5éve vettem náluk egy 4S 32GB-os telefont. Amikor mondtam, akkor a kérdés: "És működik rendesen?" :D Tudom szinte már kötelességük, de kicsit vicces volt az egész. Persze jött az Android vonal is, aztán mikor mondtam, hogy a megvásárolt programok miatt nem szívesen váltanék, ill. ami a lényeg, hogy a mostani telefonom engem még kiszolgál akkor tudtam befejezni azt az ügyintézést, amiért igazából mentem.

    #24 zsirfecske: Nálam pl. hatványozottan igaz a családi körben. Illetve mivel én vagyok előfizetéses, ezért rajtam keresztül megy a családi csomag is. De ahogy néztem kb. 1-2hónapja ilyen csomagban (XS), kb. mindenhol ilyen kínálat van. Ja bocs, telenor-nál még manuálisan kellene beállítanom 1-2 beállítást a szifonnál...

Új hozzászólás Aktív témák