Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KerryVTR

    tag

    válasz Fryskitt #812 üzenetére

    Mindenki mond mindent. Én már csak azt hiszem el, ami be is következett.
    Én legutóbb beszéltem egy szerelővel, amikor a netet kötötte be, és szóba került a box. Ő azt mondta, hogy most azt tervezi (vagy már így van) a Telekom, hogy a box szoftverét (vagy update-t) 2-3 hétig folyamatosan tesztelni fogják, és csak ezután kerül ki használatba.
    De igazából mindegy is. Az lenne a lényeg, hogy ne szidni kelljen folyamatosan a rendszert. :)

    Én találkoztam már több szerelővel, és egy volt közülük, akinek nem tetszett még az sem, hogy fúrni kell egy lyukat, pedig én behúztam házon belül minden kábelt a padláson és falon keresztül. Neki szinte csak a dugót kellett rárakni, ami két héten belül meg is adta magát, mert rosszul csinálta meg. Amióta én megcsináltam rendesen, ahogy kell, semmi gond vele.
    Viszont a többiek nagyon normálisak voltak. Nyilván nekik is tele van már a hócipőjük (mondták is) azzal, hogy a Telekom kiad egy ilyen valamit, és őket cseszegeti mindenki, mert nekik kell bekötni vagy megpróbálni sz@rból várat építeni.
    Gondolom nálatok is csak a tényeket közölte a szerelő. Persze nem mindegy a stílus! :)

Új hozzászólás Aktív témák